Orbitkey Cactus Leather Sand
Informatie
Berg jouw sleutels georganiseerd op met deze Keyholder van Orbitkey. Gemaakt van Cactusleer in de kleur zand.
De sleutelhouder met trendy design beschikt over een vergrendelingsmechanisme, is krasvrij en veelzijdig. Bovendien voorkomt deze sleutelhouder het vervelende geluid van ratelende sleutels. De sleutelhouder is geschikt voor twee tot maximaal zeven sleutels.
Kenmerken:
• Gemaakt van Vegan Friendly Desserto® Cactus-leer
• Kraft-verpakking bedrukt met soja-inkt
• Duurzaam en waterbestendig
• In de Orbitkey passen 2-7 sleutels, plus autosleutels en sleutelhangers aan de D-ring
• Bekroond en veilig vergrendelingsmechanisme
• Geen onnodige krassen op je waardevolle spullen
• Innovatief plantaardig leer – Cactus leer is een duurzamer alternatief voor traditioneel leer, gemaakt zonder giftige chemicaliën, ftalaten of PVC, en verbruikt minder energie en water om te produceren.
• Duurzame kracht en schoonheid – Net als het vermogen van cactussen om zich aan te passen en te gedijen in beproefde omgevingen, is Desserto® cactusleer sterk, duurzaam, waterbestendig en toch zacht om aan te raken.
• Vriendelijker voor het milieu en voor je bezittingen
• Milieuvriendelijke verpakking -Cactus lederen sleutelorganisatoren zijn verpakt in kraftpapier-verpakkingen bedrukt met soja-inkt – die 100% recyclebaar en vriendelijker voor de planeet zijn.